0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Star Batman bileti

Star Batman bileti onlineucakbileti.com da

STAR BATMAN

Star Batman otobüs firması ulaşım sektörüne 2010 yılında başlamıştır. Daima ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmayı başaran firma her zaman en iyi hizmeti sunarak sizlerin her zaman ilk sırada tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Firmanın kurumsal bir yapıda çalışma sistemi olup profesyonel ekiplerle donatılmış bir kadrosu bulunmaktadır. Batman’ın bu markalaşmış firması her zaman daha ileriye giderek Batmanlı ve tüm Türkiyedeki müşterilerine hizmete devam etmektedir.

Star Batman seyahat misyonlarını kaliteden ve güvenden ödün vermeden her zaman siz müşterilerine ilkleri yaşatan bir firma olmak, ayrıca müşterilerine, çalışanlarına ve çevreye saygı duyarak haklarını sonuna kadar korumak olarak belirlemiştir. Firma Bilgi çağının getirmiş olduğu son teknolojik imkânları sonuna kadar kullanarak müşterilerine koşulsuz en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Bu zamana kadar başarılarıyla da bunu ispatlayan eden firma her zaman güneydoğu Anadolu bölgesine ilkleri yaşatarak halkını memnun etmiştir. Seyahat sektöründeki öncü ve marka firmaların başında gelen Star Batman seyahat müşterilerinin her zaman ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi bir şekilde tespit ederek onlara güvenli, huzurlu ve rahat bir yolculuk imkânı sağlamaktadır.

Batman Şehrimiz içerisinde barındırdığı geçmişte yaşayan büyük köklü devletlerin miraslarını en iyi şekilde muhafaza etmiştir. Bunların tarihi ve kültürel olarak ülkemiz için çok önemli yerlere sahip oldukları kesindir. Bu yüzden restore edilerek koruma altına alınan birçok tarihi eseri vardır. Bunların başında Hasankeyf kalesi ve Hasankeyf yolgeçen hanı gelmektedir. Dicle nehri kıyısında ve nehirden yaklaşık 200 metre yükseklikte olan Hasankeyf kalesi, M.S 363 yılında Bir Süryani piskoposluğunun ana merkezi olarak Bizanslılar tarafından yaptırılmıştır. Çok korunaklı ve dayanıklı olan Kale ele geçirilmesi çok zor olduğu için Bizanslıların doğudaki en sağlam ve güvenilir kalesi olarak anılmaktadır. Hasankeyf kalesi ismini Yekpare taşlardan yapıldığı için asıl adı olan ‘Hısna Kofya’ yani Kaya Kalesi olarak almıştır. Hasankeyf Yolgeçen Hanı ise Batman ilimizin antik kenti içerisinde bulunan Hasankeyf kalesinin altında bulunmakta olup ağız kısmı Dicle Nehrine doğru açılmaktadır. Aynı kale gibi yekpare taşlardan yapılmış bu yaklaşık bin kişi kapasiteli mağara, halk arasında yolgeçen hanı olarak adlandırılmıştır lakin asıl yapılma amacı Mağara olarak içerisinde su stok etmek için mahzen görevi görmesi ve içerisinde kaleye çıkan gizli bir yol bulunmasıdır. Ayrıca içerisinde Pertükan kalesi, Beksi kalesi, Kandil kalesi, Rabat kalesi, Bozikan kalesi, Kozluk kalesi gibi daha birçok kale barındıran Batman şehri ayrıca çok sayıda tarihi ve kültürel değere sahip camiyi ve manastırıda içerisinde barındırmaktadır.

Star Batman seyahat Filosunda Neoplan Tourliner, Neoplan Cityliner, Neoplan Starliner ve Mercedes Tourismo gibi son teknolojiyle donatılmış, hızlı ve güvenli seyahat imkânı sağlayan otobüsler vardır. Güçlü filosu ve tecrübeli ekipleriyle Star Batman seyahat her zaman sizlere hizmet etmeye devam edecektir

onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 star batman bileti online star batman otobüs bileti™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi ONLİNE UÇAK BİLETİ İNTERNET BİLGİ HİZMETLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ markasıdır