0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Sun Express

SunExpress Havayolları
ikisi de dünyanın önemli havayolu şirketlerinden olan
Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortaklığında olan ve 1989 yılında Antalya’da kurulan sunExpress havayolu İlk uçuşunu 1990’da yaptı. Halen faaliyetlini, Alman ve Türk havacılığının ortaklığı ile sürdürmektedir.
Sun Express, Antalya, İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen merkezli operasyonlarıyla, yurt içi ve yurt dışı bir çok yere uçmaktadır.

SunExpress tüm iç hat uçuşlarıyla İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir merkezli dış hat uçuşlarını, Türk Hava Yolları’yla ortak olarak gerçekleştirmektedir. SunExpress. yolcularımız biletlerini onlineucakbileti.com web sitemizden online olarak alabilmektedirler.

SunExpress Bilet lerinizi onlineucakbileti uçak bileti sistemimizden online olarak yurtdışı ve yurtiçi seferleri için uçuş tarifelerini görebilirsiniz, Sun Express bilet fiyatlarını inceleyerek sizin için en ucuz ve en uygun uçak bileti için rezervasyon yapabilirsiniz ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

SunExpress’le yapacağınız uçuşlarda, check-in işlemlerinizi, hem havaalanlarından hem de internet üzerinden, on-line check-in olarak yapabilirsiniz. Havaalanlarından yapacağınız check-in işlemleriniz için, uçuş saatinizden 2 saat önce
SunExpress check-in kontuarında bulunmanız gerekmektedir. Uluslararası uçuşlarınız için, uçuş saatinden en az 55 dakika önce, Türkiye içi uçuşlarınız için ise uçuş saatinizden en az 40 dakika önce biniş kartınızla birlikte bekleme salonunda olmanız gerekmektedir.
onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Sun Express, en Ucuz Sun Express Uçak bileti, Sun Express bilet fiyatları - onlineucakbileti.com™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi ONLİNE UÇAK BİLETİ İNTERNET BİLGİ HİZMETLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ markasıdır